Kurs współfinansowany przez Unię Europejską

Wszystkie osoby zainteresowane możliwością uczestnictwa w Projekcie Języki już nie obce – nabycie lub podniesienie kompetycji językowych w rozwoju zawodowym, w ramach którego ŚJO Time organizować będzie bezpłatne kursy języka angielskiego, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Informacje ogólne o Projekcie:

  1. termin trwania kursów językowych: 01.07.2013-31.01.2014;
  2. grupa docelowa liczyć ma 64 osoby, z czego min. 50% mają stanowić osoby w przedziale wiekowym 50+;
  3. Uczestnicy Projektu podzieleni zostaną na 8 grup, których skład dobierany będzie wg kryterium zaawansowania oraz wieku;
  4. wymiar godzin – 96 lekcyjnych dla każdej grupy;
  5. terminy spotkań (uwzględniające dyspozycyjność osób zakwalifikowanych do Projektu): godziny popołudniowo-wieczorne (poniedziałek-piątek) lub godziny poranne (weekend);
  6. częstotliowość spotkań: planowane są dwa spotkania w tygodniu po 90 min. każde, ewentualnie raz w tygodniu 180 min. (przy opcji zajęć weekendowych);
  7. zakres wsparcia – bezpłatne uczestnictwo w kursie językowym na adekwatnym poziomie (A1, A2 lub B1) w tym: materiały edukacyjne, korzystanie z platformy e-learningowej, egzamin TELC;
  8. miejsce szkolenia: ŚJO Time ul. Cieszyńska 367, 43-382 Bielsko-Biała.

Kryteria, które będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji Uczestników Projektu:

  1. wiek: osoby między 18 a 64 r.ż. – preferowane osoby w przedziale wiekowym 50+;
  2. status osoby zatrudnionej na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej;
  3. zamieszkanie w Bielsku-Białej lub powiecie bielskim;
  4. wynik rozmowy kwalifikacyjnej weryfikującej zgodność profilu Kandydata z celami Projektu;
  5. dyspozycyjność;
  6. termin zgłoszenia.

Uczestnik Projektu będzie zobowiązany do:

  1. regularnego i aktywnego uczestnictwa w kursie, przy zachowaniu frekwencji na poziomie min. 80%,
  2. rzetelnego wypełniania wszelkich dokumentów monitoringowych i ewaluacyjnych dostarczonych przez Organizatora Projektu;
  3. przystąpienia do egzaminu końcowego TELC.

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w Formularzu Rekrutacyjnym w części Dane Kandydata oraz podanie jak najszerszych informacji odnośnie znajomości języka angielskiego (osoby, które wcześniej się go uczyły) a także precyzyjne określenie dyspozycyjności (przy założeniu, że zajęcia mogą odbywać się w tygodniu między godziną 15. a 21. a w weekendy od 8.00 do godzin wczesnopopołudniowych).

Formularze, które nie będą zawierały wszytkich podstawowych informacji, np. numer PESEL, adresu Pracodawcy itp. mogą zostać nierozpatrzone.

Nadesłane zgłoszenia będziemy weryfikować w celu skontaktowania się z wybranymi Kandydatami i ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej (spotkania będą przeprowadzane od maja).

Wszelkich informacji udzielamy również pod nr telefonu: 33 496 02 38 (od poniedziałku do piątku w godz. od 11.00 do 15.00)

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Projekcie “Języki już nie obce-nabycie lub podniesienie kompetencji w rozwoju zawodowym”:

  1. Beruś Ewa
  2. Babiarczyk Jerzy
  3. Babiarczyk Jolanta
  4. Bojda Andrzej
  5. Bryś Sebastian
  6. Chrząszcz Małgorzata
  7. Ciałoń Michał
  8. Dadak Rafał
  9. Dwornicka Agnieszka
  10. Dziedzic Teresa
  11. Filipczak Katarzyna
  12. Frycz Szymon
  13. Gaweł Jerzy
  14. Gliszczyńska Danuta
  15. Gniewek Jarosław
  16. Grąbkowska Androna
  17. Gumółka Katarzyna
  18. Halama Krzysztof
  19. Hankus Bogusława
  20. Horowski Sławomir
  21. Hyrnik- Makarewicz Anna
  22. Jucha Jadwiga
  23. Jurczak Sebastian
  24. Jurczyk Tomasz
  25. Jursa Jadwiga
  26. Kłusek Robert
  27. Kopiec Elżbieta
  28. Kowalska Urszula
  29. Koźlik Ewa
  30. Kraus Renata
  31. Krywult Daria
  32. Kubica Dariusz
  33. Kucypera Ewa
  34. Lapczyk Agnieszka
  35. Łękawa Aleksandra
  36. Łukanowska Daniela
  37. Macher Alina
  38. Małczęć Małgorzata
  39. Mrowiec Katarzyna
  40. Nida Henryk
  41. Niesyt Aleksandra
  42. Niklewicz Agata
  43. Pająk Magdalena
  44. Pasierbek Bogumiła
  45. Piórkowska Maria
  46. Procner Łukasz
  47. Rączka Piotr
  48. Rostocki Władysław
  49. Ryszka Jacek
  50. Siatkowska Natalia
  51. Szendzielarz Tomasz
  52. Szymanek Jarosław
  53. Szymanek Jolanta
  54. Ściga Marek
  55. Ślosarczyk Magdalena
  56. Wachowiak Marek
  57. Wilczyński Marek
  58. Wisłocka Alina
  59. Wojciechowska Bożena
  60. Wojciechowski Marek
  61. Wrzosek Bożena
  62. Zalesińska Katarzyna
  63. Zawadzka-Wilczyńska Katarzyna
  64. Zawiślak Danuta

Lista osób rezerwowych

spełniających kryteria rekrutacyjne a niezakwalifikowanych z powodu braku miejsc, które mają szansę udziału w Projekcie w przypadku rezygnacji bądź skreślenia z listy Uczestnika Projektu.

O wyborze osoby z listy rezerwowej decydować będzie zbieżność z profilem osoby, która ma zostać zastąpiona ( taki sam poziom, przedział wiekowy, dyspozycyjność odpowiadająca terminom zajęć grupy, kolejność zgłoszęń).

  1. Boruszka Andrzej
  2. Czernek Irena
  3. Dębska Barbara
  4. Feruga Marek
  5. Furczyk Barbara
  6. Gach Joanna
  7. Gogler Barbara
  8. Gogler Krzysztof
  9. Gurzęda-Trela Halina
  10. Hassny Iwona
  11. Jachna Anna
  12. Janda Agata
  13. Januszewska Dorota
  14. Kasprzak Sylwia
  15. Konieczny Monika
  16. Kubiczek-Gąsior Krystyna
  17. Kupczyk Teresa
  18. Kwiatkowska Joanna
  19. Kwiatkowski Arkadiusz
  20. Machlowska Karolina
  21. Majewska Anna
  22. Malinowska Małgorzata
  23. Nowicka Ewelina
  24. Pańczyszak Barbara
  25. Rozmus-Procner Patrycja
  26. Suchoń Marzena
  27. Surma Joanna
  28. Tronkowska Ewa
  29. Wróbel Ewa
  30. Zastawny Lubomira
  31. Żyłka Maria