Korepetycje z języka angielskiego w Bielsku-Białej.

Szkoła Języków Obcych TIME od 20 lat prowadzi kursy języka angielskiego w formie nie tylko zajęć grupowych ale i indywidualnych czyli korepetycji. Zajęcia odbywają się w terminach ustalonych przez Kursanta i nauczyciela – mogą to być dowolne pory dnia w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych. Z korepetycji korzystają  najczęściej dzieci i młodzież w celu nadrobienia zaległości szkolnych lub standardowej nauki języka angielskiego. Zaletą takich zajęć jest indywidualne podejście lektora do osoby uczącej się, dzięki czemu szybciej realizuje się założony materiał. Również osoby dorosłe wybierają nauczanie języka angielskiego w formie korepetycji głównie do celów zawodowych lub przed planowanym wyjazdem zagranicznym.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego na korepetycjach?

Naukę języków obcych możemy porównać do stawiania muru. Jeśli w postawie muru zabraknie kilku cegieł, cała konstrukcja będzie bardzo słaba i narażona na zniszczenie. Podobnie jest w języku angielskim. Powszechne błędy w początkowym okresie nauki oraz deficyty wiedzy w zakresie podstawowym utrudniają, a nawet uniemożliwiają robienie dalszych postępów. Korepetycje angielski Bielsko są dedykowane uczniom oraz studentom, którzy pragną nadrobić zaległości.

Nauka języka angielskiego w szkole może być mało wydajna

Szkoły na pewno potrafią uczyć języka angielskiego i często zatrudniają bardzo doświadczonych nauczycieli czujących powołanie. Niestety, trafimy także na nauczycieli, którym zależy wyłącznie na tym, aby sprostać wymogom programowym. W szkole dochodzi wiele innych przedmiotów, co wiąże się z licznymi sprawdzianami, testami oraz czasochłonnymi pracami domowymi.

W takiej sytuacji uczeń może być po prostu przemęczony, a jego zdolność do nauki spada. W przypadku nauki języków obcych oznacza to zaległości związane z nauką teorii. W perspektywie długoterminowej oznacza to częste błędy popełniane w komunikacji w języku obcym. Jeśli zaległości nie zostaną nadrobione, na ich kanwie mogą wyrosnąć kolejne problemy w przyswajaniu materiału. Skutecznym rozwiązaniem mogą być korepetycje w szkole językowej TIME w Bielsku-Białej.

W jaki sposób przebiegają korepetycje z języka angielskiego?

Szkoła języków obcych TIME oferuje korepetycje angielski Bielsko indywidualnie dla jednego ucznia lub półindywidualne dla dwóch osób. Nauczyciel może skupić się na kwestiach, w których kursant czuje się niedostatecznie dobry lub wykonać test, który wykaże aktualny poziom biegłości i pozwoli wychwycić zaległości w postawach materiału. Dzięki temu, korepetycje są w stu procentach dostosowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb uczestników. Czas lekcji oraz częstotliwość spotkań również zależy od osoby decydującej się na szlifowanie języka angielskiego.

Jakie korzyści oferują korepetycje z angielskiego?

Dobre szkoły językowe, takie jak TIME w Bielsku-Białej, eliminują błędy, które powszechnie pojawiają się w szkołach tradycyjnych. Nauczyciel dopasowuje tryb nauki do możliwości kursanta, a także skupia się na jego potrzebach, bez konieczności gonienia za programem. Dobry nauczyciel w krótkim czasie pomaga nadrobić zaległości i zdobyć wiedzę potrzebną do postawienia kolejnych kroków naprzód. Lekcje indywidualne pozwalają zatem przyswajać wiedzę w sposób ukierunkowany na potrzeby oraz możliwości kursanta. Zaletami jest brak pośpiechu, miła atmosfera i nowoczesne metody nauczania.

Korepetycje z angielskiego dla osób dorosłych

W okresie młodości bardzo często lekceważymy konieczność nauki języków obcych. W wieku dorosłym pojawiają się problemy z komunikacją, co budzi obawy przed podróżowaniem za granicę, a także stanowi istotne ograniczenie na rynku pracy. Szkoła języków obcych TIME prowadzi korepetycje angielski Bielsko przystosowane do potrzeb osób dorosłych. Pragniesz w komfortowych warunkach nadrobić zaległości z okresu szkolnego? Doświadczony nauczyciel w przystępny sposób zaprezentuje teorię, ale w głównej mierze skupi się na praktycznych aspektach komunikacji w języku angielskim.

Zajęcia indywidualne dla osób z dysleksją

Częstą przyczyną problemów w nauce języka angielskiego może być dysleksja, która sprawia, że dziecko lub nastolatek potrzebuje więcej czasu oraz indywidualnego podejścia ze strony nauczyciela. Tymczasem, nauczyciele w szkole muszą gonić za programem i nie mogą skupić się na potrzebach takiego ucznia. Korepetycje angielski Bielsko to świetna propozycja dla dzieci i młodzieży zmagających się z dysleksją, nadpobudliwością, a także innymi dolegliwościami utrudniającymi naukę.

Indywidualne lekcje pozwalają systematycznie nadganiać zaległości oraz uzyskać poziom potrzebny do otrzymania wysokich ocen pod koniec roku szkolnego. Jest to także świetny sposób na odpowiednie przygotowanie się do matury lub innego, ważnego egzaminu, na którym pojawi się język angielski.

Gdzie prowadzone są lekcje indywidualne z języka angielskiego?

Z czystym sumieniem możemy polecić szkołę języków obcych TIME w Bielsku-Białej, gdzie prowadzone są zajęcia indywidualne oraz półindywidualne dla dwóch osób. Lekcje mogą odbywać się w szkole, domu kursanta lub za pośrednictwem nowoczesnej platformy online. Szkoła TIME może pochwalić się wykwalifikowaną kadrą nauczycieli, którzy potrafią dopasować korepetycje angielski Bielsko do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego kursanta.