Witamy w Time

Świąt języków obcych - TimeŚwiat Języków Obcych „TIME”  to szkoła z tradycjami, jesteśmy na rynku edukacyjnym  od 2001 roku i specjalizujemy się w nauczaniu 9 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, czeskiego, norweskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Kursy prowadzone są w trzech lokalizacjach: w Bielsku-Białej-Wapienicy, Bielsku-Białej-Komorowicach oraz Bystrej.

W naszej szkole znajdą Państwo zajęcia językowe dla osób w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Zachęcamy do nauki każdego, kto chce rozwijać swoją znajomość języków obcych, zarówno dzieci od 3 roku życia, młodzież gimnazjalną i licealną, studentów jak i osoby dorosłe. Na naukę języków obcych nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, dlatego nie warto zwlekać z jej rozpoczęciem.

Jeśli szukają Państwo szkoły, która odpowie na Państwa potrzeby w sposób indywidualny zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z obsługą sekretariatu, gdzie można wybrać zajęcia odpowiednie dla Państwa.

Angielski Bielsko-BiałaBy zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, dbamy o bezpośredni kontakt z każdym Słuchaczem, dobrą atmosferę na zajęciach, a przede wszystkim wdrażanie nowoczesnych metod nauczania i dobór wykwalifikowanej kadry, tak by wiedza mogła być przekazywana zarówno w sposób profesjonalny, jak i interesujący.
Potwierdzeniem tego, że nasze starania w ciągłym podnoszeniu jakości kształcenia przekładają się na rzeczywiste efekty, jest uzyskana w 2010 roku: Akredytacja Kuratorium Oświaty. Świat Języków Obcych „Time”, jako pierwsza szkoła językowa w Bielsku-Białej, uzyskała akredytację obejmującą naukę w zakresie sześciu języków obcych na różnych poziomach zaawansowania.

Od początku swojej działalności edukacyjnej ŚJO „Time” wyróżnia się na tle innych szkół językowych prowadzeniem zajęć w grupach o małej liczebności, co okazuje się kluczowym czynnikiem  w procesie nauki języków obcych. Myśląc o indywidualnym podejściu do każdego Kursanta nasza szkoła, jako pierwsza szkoła na terenie Bielska-Białej, stworzyła podstawy efektywnej nauki w kameralnych grupach liczących od 4 do 8 osób.

Starając się, by nasze metody nauczania przekładały się na miarodajne efekty, kładziemy nacisk na konieczność całościowego rozwoju sprawności lingwistycznych: umiejętności mówienia, rozumienia, czytania i pisania, a ponieważ wkład pracy własnej  jest  warunkiem sukcesu w nauce języków obcych, motywujemy naszych Kursantów do samodzielnej nauki poprzez: regularne powtarzanie materiału, obowiązkowe prace domowe, systematyczne weryfikowanie wiedzy w formie częstych kartkówek i testów, możliwość korzystania z platformy e-learningowej.

zapisy na kursy językowe

Od 2014 roku nasza szkoła została oficjalnym Ośrodkiem Egzaminującym TELC – The European Language Certificates

Małe  grupy, świetni lektorzy, profesjonalizm oraz skuteczność nauki są niewątpliwie najlepszą gwarancją wysokiego poziomu nauczania, natomiast wzrastająca liczba Kursantów oraz szerokie grono Słuchaczy kontynuujących z roku na rok naukę, a także bardzo atrakcyjne ceny stanowią najlepszą wizytówkę naszej Szkoły.