To nie jest nasza szkola

UWAGA !!!

W związku z licznymi pytaniami naszych Klientów odnośnie Świat Języków Obcych - oddział Wapienica (World Wiesław Dziubek), informujemy, że jesteśmy niezmiennie od 10 lat w tym samym miejscu:

Bielsko-Biała WAPIENICA ul. Cieszyńska 367 (budynek Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości)

Nowo powstała lokalizacja innej firmy w pobliskiej miejscowości, pomimo podobnej nazwy i oferty NIE jest z nami w żaden sposób powiązana. Dwuznaczne informacje podawane przez w/w firmę o rzekomym przeniesieniu szkoły i powstaniu oddziału są nieprawdziwe i celowo wprowadzają Klintów w błąd. Jest to celowe i nieuczciwe działanie konkurencji.

Pomimo, że zaistniała sytuacja nie wynika z naszych działań przepraszamy wszystkich, którzy zostali wprowadzeni w błąd.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień,  tel. (33) 498 69 28.

Z poważaniem,

Kadra i Dyrekcja "Świat Języków Obcych"