Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367 tel. (33) 498 69 28

Bielsko-Biała, ul. Katowicka 63 tel. (33) 829 00 29

Bystra, ul. Boczna 2 tel. (33) 817 03 26

Tłumaczenia językowe

Szkoła języków Obcych Time oferuje usługę tłumaczeń zarówno pisemnych, jak i ustnych w ramach języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz rosyjskiego. W naszej ofercie proponujemy tłumaczenia standardowe w wymienionych językach.Tłumaczenia językowe w Bielsku-białej


Nasza Szkoła posiada szereg wykwalifikowanych współpracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu różnorodnych tekstów. Dzięki temu mamy nadzieję, że nasza oferta będzie w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.


Każdy Klient traktowany jest w sposób indywidualny, a tłumaczenie wyceniane w zależności od ilości stron, terminu wykonania, stopnia trudności, a także liczby zlecanych tłumaczeń. Każde tłumaczenie weryfikowane jest zarówno pod względem merytorycznym, jak i stylistyczno-gramatycznym, tak by w pełni satysfakcjonowało Klienta.


Ponieważ zaufanie i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, wszystkie tłumaczenia są objęte gwarancją poufności. Wszelkie dane w nich zawarte są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. Uwzględniamy wszelkie formy bezpieczeństwa i poufności, tak by nie nadwyrężać Państwa zaufania.


Teksty pisemne do tłumaczenia można dostarczać w formie papierowej lub elektronicznej w formatach Word, Excel, Power Point, PDF, HTML.
W celu dokonania bezpłatnej wyceny tłumaczenia wystarczy przesłać tekst na adres email: info@time.edu.pl


W ramach swoich usług Szkoła Języków Obcych Time oferuje również obsługę zagranicznej korespondencji prowadzonej przez Państwa firmę.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!
 

 

LOGOWANIE
Platforma on-line

Login:
Hasło:NEWSLETTER

PATRONAT MEDIALNY

Mapa strony

Akredytacja Kuratorium Oświaty