Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367 tel. (33) 498 69 28

Bielsko-Biała, ul. Katowicka 63 tel. (33) 829 00 29

Bystra, ul. Boczna 2 tel. (33) 817 03 26

Kursy wakacyjne

Chociaż tegoroczne zajęcia dydaktyczne w ŚJO Time dobiegły końca, drzwi naszego oddziału w Wapienicy pozostają szeroko otwarte dla wszystkich osób, które miesiące letnie chciałyby poświęcić na naukę języków obcych.

W naszej letniej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:

Zajęcia z języka niemieckiego dla osób poszukujących pracy za granicą. Kurs dla wszystkich osób, które planują rozpoczęcie pracy w Niemczech jako pomoc domowa lub w dziedzinie usług opiekuńczych. W ramach zajęć poruszane będą tematy związane z codziennymi sytuacjami, z którymi spotkać się mogą Kursanci (np. zapoznanie z formularzem meldunkowym na podstawie prawdziwych dokumentów) oraz słownictwo powiązane z poszczególnymi dziedzinami.
Wymiar godzin: 2x135 minut tygodniowo
Termin: 28.07.-25.08


Konwersacyjne zajęcia z języka niemieckiego dla osób na poziomie co najmniej B1 (średniozaawansowanym). Zajęcia prowadzone z myślą o tych osobach, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe pod kątem mówienia. Doświadczony lektor, poświęcając czas komunikacji ustnej, skupi się na łamaniu barier językowych i oporów przed wypowiadaniem się na głos w języku niemieckim.
Wymiar godzin: 2 godziny zegarowe tygodniowo
Termin: 28.07.-25.08.


Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Angielski w wersji letniej – zabawy i gry, które wypełnią dzieciom czas wakacyjnej przerwy w sposób przyjemny i pożyteczny, bez stresu wprowadzając je w świat języka angielskiego, który od tej pory będzie im się przyjemnie kojarzyć!
Wymiar godzin: 2x45 minut tygodniowo
Termin: 07.07.-29.08.
 

Zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego dla osób na poziomie co najmniej B1 (średniozaawansowanym). Konwersacje prowadzone przez native speakera będą świetną okazją do osłuchania się z brytyjskim akcentem, a także przełamania bariery językowej, z którą często zmagają użytkownicy języka angielskiego. Zajęcia prowadzone w lekkiej formie i pozbawione wykładów z gramatyki, będą świetnym uzupełnieniem nauki języka.
Wymiar godzin: 2x90 minut tygodniowo
Termin: 21.07.-29.08.
 

Zajęcia z języka francuskiego od podstaw. Kurs przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które pragną rozpocząć przygodę z językiem francuskim. Zajęcia poruszą najbardziej podstawowe słownictwo
i zagadnienia gramatyczne, przygotowując Kursantów do kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania.
Wymiar godzin: 2x90 minut tygodniowo
Termin: połowa lipca – koniec sierpnia

 

Zachęcamy do zgłaszania zainteresowania innymi językami znajdującym się w naszej standardowej ofercie – w przypadku zebrania grupy co najmniej czteroosobowej, istnieje możliwość przeprowadzenia odpowiedniego kursu!

LOGOWANIE
Platforma on-line

Login:
Hasło:NEWSLETTER

PATRONAT MEDIALNY

Mapa strony

Akredytacja Kuratorium Oświaty