Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367 tel. (33) 498 69 28

Bielsko-Biała, ul. Katowicka 63 tel. (33) 829 00 29

Bystra, ul. Boczna 2 tel. (33) 817 03 26

Kursy dla młodzieży (gimnazjum, szkoła średnia)

Uczniowie gimnazjum i liceum nie oczekują już na zajęciach językowych połączenia nauki i zabawy, ale efektywnego przygotowania do czekających ich egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Dlatego w przypadku młodzieży nie zapominamy o istotnym znaczeniu poprawności językowej, weryfikowanej podczas tych właśnie egzaminów. Oprócz uczenia sprawnego komunikowania się w danym języku, zwracamy również uwagę na poznawanie nowych oraz rozwijanie znanych już zagadnień gramatycznych.

Program nauczania, a co za tym idzie poszczególne zajęcia stworzone są tak, by rozwijane były wszystkie sprawności językowe czyli umiejętność mówienia, czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu, przy zachowaniu poprawności leksykalnej i gramatyczne. Wiemy jednak, że młodzież potrzebuje szczególnej motywacji do nauki, tak więc dbamy o to, by zajęcia były dla nich nie tylko kształcące, ale i interesujące. Dlatego oferujemy aktywne i pełne energii lekcje, z użyciem różnorodnych form aktywności, tworzeniem projektów i innych praktycznych sposobów na utrwalanie i uczenie się języka. Dbamy także, by nasza oferta wychodziła naprzeciw codziennym zainteresowaniom współczesnych nastolatków, stąd na zajęciach wykorzystujemy filmy DVD, wykonujemy tłumaczenia piosenek oraz tworzymy projekty internetowe.

Grupy młodzieżowe podzielone są według wieku i poziomu zaawansowania, a zajęcia prowadzone są prawie cały czas w języku obcym. Wiedza przyswajana przez młodych uczniów jest weryfikowana na bieżąco przez samego lektora. Natomiast jej wyniki przekazywane są dwa razy do roku rodzicom podczas sporządzania opinii na temat postępów ucznia oraz podczas indywidualnych konsultacji z lektorem.

Ponieważ dla większości uczniów zajęcia w szkole językowej stanowią uzupełnienie zajęć w gimnazjum i liceum, dbamy także o to, by podręczniki nie pokrywały się z tymi, z których uczniowie korzystają w swoich szkołach. Zapewniamy również grono doświadczonych i świetnie wykształconych lektorów, którzy ucząc od wielu lat w szkołach gimnazjalnych i średnich, wiedzą w jaki sposób zmotywować młodzież do nauki, tak by przyniosła wymierne efekty.

 

     
LOGOWANIE
Platforma on-line

Login:
Hasło:NEWSLETTER

PATRONAT MEDIALNY

Mapa strony

Akredytacja Kuratorium Oświaty