Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367 tel. (33) 498 69 28

Bielsko-Biała, ul. Katowicka 63 tel. (33) 829 00 29

Bystra, ul. Boczna 2 tel. (33) 817 03 26

Kursy językowe dla firm

Serdecznie zapraszamy Państwa Firmę na kursy języków obcych. Języki angielski i niemiecki stały się międzynarodowym językiem biznesu, technologii i finansów. Staje się on elementem cementującym wszystkie kontynenty, zbliżając do siebie nie tylko Anglików, Amerykanów i Niemców, ale również Hiszpanów, Włochów czy Francuzów. W obecnych czasach niemal we wszystkich firmach obowiązkiem staje się wysyłanie e-maili, faxów do krajów na całym świecie.

Kadra lektorów
Świat Języków Obcych Time stawia wysokie wymagania wobec swojej kadry. Nastawieni jesteśmy na ludzi energicznych i otwartych, którzy w umiejętny sposób potrafią przekazać uczącym się zdobytą wiedzę. Umiejętności naszych lektorów potwierdzone są odpowiednimi dyplomami. Nasi lektorzy posiadają doświadczenie zawodowe nie tylko na polskim rynku, ale również za granicą.

Miejsce i czas szkolenia
Zajęcia w ramach kursów prowadzonych przez Szkołę Języków Obcych "Time" mogą się odbywać:
- w siedzibie ŚJO Time,
- w siedzibie Firmy Klienta - dla Państwa wygody i oszczędności czasu nasi lektorzy dojeżdżają punktualnie (bez dodatkowych opłat).

Współpracę możemy rozpocząć w dowolnym miesiącu sezonu szkoleniowego, który standardowo trwa od września do czerwca. Harmonogram szkolenia i plan zajęć dostosowujemy do oczekiwań klienta i poszczególnych grup.
Preferujemy kursy językowe dla firm w wymiarze czasowym: 2 razy tygodniowo po 60 - 90 min. Oczywiście są możliwe odstępstwa od tej reguły.
 
 
     
LOGOWANIE
Platforma on-line

Login:
Hasło:NEWSLETTER

PATRONAT MEDIALNY

Mapa strony

Akredytacja Kuratorium Oświaty