Podręczniki języka angielskiego

Szkoła Języków Obcych Time stosuje na zajęciach tylko i wyłącznie najlepsze podręczniki, dostępne na rynku. Z kilkuletniego doświadczenia wiemy, że na rynku polskim istnieją dziesiątki pozycji książkowych dla wszystkich poziomów zaawansowania i wszystkich grup wiekowych. Przez okres ostatnich kilku lat zweryfikowaliśmy niemal wszystkie pozycje i wybraliśmy najbardziej odpowiednie i skuteczne.
Naukę prowadzimy w oparciu o profesjonalne podręczniki wydawnictw anglojęzycznych jak Longman, Oxford czy Express Publishing oraz opracowane na ich podstawie i zatwierdzone przez MEN programy nauczania i rozkłady materiałów.

Ważne!
Należy pamiętać, że nie wszystkie pozycje książkowe na rynku należą do udanych. Jedne wydawnictwa mają w swojej ofercie zdecydowanie lepsze pozycje dla dzieci, inne znów specjalizują się w książkach dla młodzieży, a jeszcze inne dla dorosłych.
Szkoła Języków Obcych Time nie ubiega się o specjalną rekomendację poszczególnych wydawnictw, gdyż takie działanie byłoby ze szkodą dla naszych Klientów. Zyskanie rekomendacji tylko jednego wydawnictwa znacznie by ograniczyło wybór pozycji książkowych dla Państwa.
Podpisując z danym wydawnictwem współpracę, praktycznie nie można korzystać z innych ciekawych pozycji - zabrania tego umowa współpracy!

Oto niektóre tylko tytuły, z których korzystamy na zajęciach:

• Happy Trials
  • Worl Wonder